قوانین و مقررات

لطفا قوانین و شرایط این توافق‌نامه را با دقت مطالعه فرمائید. با امضای این توافق نامه، شما هنگام استفاده از تمامی خدمات سایت وب معجزه موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، وب معجزه به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

1 - قبل از ثبت سفارش لطفاً نسبت به مشاهده تعرفه ها اقدام نمایید.

2 - تحویل فرش ها بسته به عملیات ها انجامی تغییر خواهد کرد برای شستشوی فرش ها تحویل به غیر از دو ماه پایانی سال حداکثر 5 روز کاری انجام میگیرد.

3 - قیمت های رفوگری پس از رویت کارشناس اعلام میگردد.

4 - هزینه ها حمل و نقل صرفاً از درب منزل تا درب دفتر می باشد هزینه حمل از طبقات بر عهده راننده نمی باشد مبلغ هر طبقه رفت و برگشت 100،000 تومان می باشد.

5- قیمت رفت و برگشت 100،000 تومان میباشد.

6- قالیشویی حداکثر 10 روز از تاریخ آماده بودن فرش تعهد قالیشویی نسبت به کالا می باشد و پس از آن هیجگونه مسئولیتی در برابر کثیفی ، مفعودی ، پوسیدگی و یا هر مشکلی دیگری در برابر فرش شما ندارد و روزانه مبلغ 10,000 تومان روزانه به مبلغ فاکتور افزوده میشود

7 - در صورتی که مبلغ پرداختی بیشتر از 700،000 تومان باشد هزینه رفت و برگشت رایگان میباشد.

8 - در صورت هرگونه مشکل از جمله عدم رضایت از شستشو و یا مشکلات فیزیکی فقط از تاریخ تحویل به مشتری تا 48 ساعت قابل پیگیری میباشد در خارج از این مدت هیچ مسیولیتی قابل قبول نمی باشد.

9 -طبق اعلام ریاست کمسیون قالیشویان از تاریخ 1401/6/22 درجه بندی شستشو انجام میگیرد
درجه 1 : شستشوی کامل ، بدون لکه ، بدون چین و چروک
درجه 2 : شستشوی کامل ،بدون لکه ، با چین و چروک
درجه 3 : شستشوی کامل ،با لکه ، با چین و چروک

10 - کاور و بسته بندی فرش ها به سفارش مشتری انجام می شود و هزینه آن به فاکتور افزوده می شود

11 - طبق دستور کمسیون محترم قالیشویی شهرستان اصفهان از تاریخ 1399/10/12 تحویل و دریافت فرش درب اصلی مجتمع انجام می شود و هزینه های طبقات و پهن کردن فرش با مشتری می باشد در صورت انجام توسط راننده هزینه آن به صورت جداگانه دریافت می شود