سرویس دهی در محدوده بزرگمهر

قالیشویی در بزرگمهر اصفهان

قالیشویی معجزه در محدوده بزرگمهر اصفهان دارای ✔️ مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان اصفهان  ، ✔️ اتحادیه کسب و کار مجازی کشوری و ✔️ عضو رسمی انجمن خدمات فرش ایران که به صورت منظم در خیابان بزرگمهر سرویس دهی دارد ،قالیشویی نمونه از نظر مشتریان سال ۱۴۰۲ ،جهت سفارش خدمات شستشو فرش و مبل در محدوده بزرگمهر کافیست با تلفن 031-33336666 و یا 09900220800 تماس حاصل فرمایید.

این قالیشویی دارای ثبت اختراع آنتی باکتریال فرش را در کارنامه خود به ثبت رسانیده است

هم چنین برای تمامی خدمات فرش و شستشوی آن ضمانت کتبی ارائه میدهد و دریافت هزینه خدمات بعد از رضایت کامل مشتری است.

 

قالیشویی معجزه سرویس حمل رایگان برای فاکتور بالای مبلغ 700 هراز تومان  فرش دارد.
سرویس دهی حتی در روز های تعطیل
قالیشویی در بزرگمهر اصفهان | مبل شویی بزرگمهر | قالی شویی بزرگمهر

 

قالیشویی معجزه در استان اصفهان  ،تنها دارنده ثبت اختراع آنتی باکتریال فرش و شستشو فرش زیر نظر کارشناس دوره دیده در شرکت ملی فرش ایران ، با ارائه خدمات قالیشویی ، مبل شویی ، ترمیم و رفوگری فرش ، شستشوی موکت و فرش فانتزی و شستشوی خوشخواب در خدمت تمامی مشتریان این محدوده بزرگمهر می باشد. بهترین قالیشویی در بزرگمهر کجاست؟

 

خدمات قالیشویی معجزه شامل

قالیشویی ، مبل شویی ، موکت شویی ، رنگبرداری ، سفید شویی ، براق شویی ، طلاشویی، کهنه شور (وینتیج)  ، روشور فرش دستباف ، ریشه زنی فرش دستباف و ماشینی ، زیکزاک ، شیرازه ، رفع بیدخوردگی ، رفع پارگی ، رفع سوختگی ، رفع پوسیدگی ، پرس فرش ماشینی ، تصحبح رنگ مبل

 

قالیشویی در بزرگمهر با ضمانت کتبی کیفیت شستشو و سلامتی فرش

قالیشویی در بزرگمهر اصفهان | مبل شویی بزرگمهر | قالی شویی بزرگمهر
⏰ تحویل3روزه
📌 محدودهبزرگمهر
⭐ قیمتتعرفه مصوب
👌 کیفیتدرجه یک

 

قالیشویی بزرگمهر واقع در شهر اصفهان 

خیابان بزرگمهر در شهر اصفهان واقع شده است . اگر بدنبال یک قالیشویی خوب در بزرگمهر می گردید، قالیشویی معجزه،حتما انتخاب مناسبی برای شستشوی فرش و خدمات جانبی فرش خیابان بزرگمهر می باشد.

خدمات مبل شویی با بهترین مواد شوینده و با شامپوتگزاپن در محل در خیابان بزرگمهر و اطراف بزرگمهر در شهر اصفهان ارائه می گردد

قالیشویی بزرگمهر

قالی شویی معجزه با 20 سال سابقه در امور شستشوی فرش دستباف و ماشینی و همچنین رفو انواع فرش در خدمت شهرواندان اصفهانی عزیز هست

قالیشویی معجزه یک از قالیشویی ها نگین اصفهان هست که در طی تجربه های که در طول مدت فعالیت خود کسب کرده فرش های خود را تروتمیز و بدون چین و چروک به مشتریان خود تحویل می دهد و برای کسب امتیاز به مشتریان سابق و در نظر گرفتن تخفیفات ویژه به مشتریان باوفا این قالیشویی مشتریان خود را در روز های مناسبتی که در وب سایت این قالیشویی درج می شود به مشتریان ارائه می دهد

با قالیشویی و مبل شویی معجزه فرش های همیشه تمیز را در خانه خود به یادگار بگذارید

قالیشویی در بزرگمهر ، مبل شویی در بزرگمهر ، موکت شویی در بزرگمهر

قالیشویی در بزرگمهر

این قالی شویی تنها قالیشویی هست که از خدمات خود را به صورت دانش بنیان و منحصر برای مشتران خود خدمات را ارائه می دهد

  • ثبت اختراع آنتی باکتریال فرش به شماره 86830
  • ثبت لوکیشن بدون نیاز به برنامه خاص فقط توسط مرورگر های اندروید و IOS
  • حذف فاکتور کاغذی سنتی جهت حفظ محیط زیست
  • مشاهده لحظه به لحظه وضعیت سفارش خود
  • سیستم های گرمخانه های بهینه بدون آسیب به فرش شما
  • تولید مواد شوینده انحصاری با فرمولاسیون اختصاصی

قالیشویی در بزرگمهر

اعلاشویی را با ما تجربه کنید

قطعا شما می دانید که کار شستن و خشک کردن فرش بسیار سخت، وقت گیر و مشقت بار می باشد. سختی هایی که در کار قالیشویی دستی و سنتی وجود دارد، در عدم شستشوی کامل فرش تاثیرگذار خواهد بود. 

در مجموعه قالیشویی و اعلاشویی معجزه، هیچ گونه محدودیتی در شستن فرش وجود ندارد. علت این است که نیروی انسانی کافی برای شستشوی بدون نقص انواع فرش در مجموعه حضور دارند. در کنار آن، از تجهیزات پیشرفته به این منظور استفاده می گردد. در نتیجه بخشی از کار شستشوی فرش توسط تجهیزات پیشرفته صورت میگیرد. 

اعلاشویی انواع فرش با رعایت تمام نکات و استانداردهای لازم صورت میگیرد. منظور این است که تمامی خدماتی که در بخش قبل به آنها اشاره شد، برای فرش شما مرحله به مرحله انجام میشوند. به طوری که پس از تحویل فرش خود، پاکیزگی آن را به خوبی احساس خواهید کرد. 


این قالیشویی و مبل شویی در تمام مناطق کشور نمایندگی اعطا می نماید.

#بزرگمهر

مناطق تحت پوشش

 

جهت دریافت از شرایط های نمایندگی در اینجا کلیک نمایید

بهترین قالیشویی در اصفهان


 

قالیشویی در بزرگمهر

 

خیابان بزرگمهر در اصفهان واقع شده‌است. خیابان بزرگمهر یکی از معابر اصلی در اصفهان می‌باشد. این خیابان از خیابان‌های مهم شهر اصفهان می‌باشد و مکان‌های مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی، انجمن داروسازان استان اصفهان، اتحادیه صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات رایانه ای، شورای اسلامی شهر اصفهان، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، درمانگاه بیمارستان صدوقی، شرکت تعاونی آب و فاضلاب استان اصفهان و سازمان اقتصاد اسلامی ایران در آن واقع شده‌اند.
خیابان بزرگمهر به معابر مهمی مانند سلمان فارسی، ولیعصر، پل بزرگمهر، مشتاق دوم، جی غربی، تونل شهید آقاخانی، تونل بزرگمهر، مشتاق اول، سروش، 22 بهمن، هشت بهشت غربی، هشت بهشت شرقی، امامزاده زید، احمد آباد، شریف واقفی، رکن الدوله غربی، شهید قاسم حمیدی، سید محمد حسین نواب، نیلفروش زاده، آراسته، فرهنگیان، سپهبد قرنی، بی سیم غربی، مبارزان غربی، بلال غربی، چمران مادی نیاصرم، نورباران، کارگری، شیخ صفی غربی، پاکوشک و همچنین چشمه باقرخان متصل گردیده است.