سرویس دهی در محدوده جی شرقی

قالیشویی در جی شرقی اصفهان

قالیشویی معجزه در محدوده جی شرقی اصفهان دارای ✔️ مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان اصفهان  ، ✔️ اتحادیه کسب و کار مجازی کشوری و ✔️ عضو رسمی انجمن خدمات فرش ایران که به صورت منظم در خیابان جی شرقی سرویس دهی دارد ،قالیشویی نمونه از نظر مشتریان سال ۱۴۰۲ ،جهت ثبت سفارش خدمات قالیشویی و مبل شویی و یا موکت در محدوده جی شرقی منطقه اصفهان کافیست با تلفن 031-33336666 و یا 09900220800 تماس حاصل فرمایید.

بهترین قالیشویی در جی شرقی کجاست؟

جهت سبت سفارش میتوانید با شماره تماس 031-33336666 تماس حاصل فرمایید ،مجربترین قالیشویی اصفهان و مجهز به دستگاه های آبگیر لوله ای و شستشوی سنتی و ریلی که بالاترین کیفیت را از نظر سلامتی فرش و صنعت شستشو و همچنین سالن های گرمخانه سر پوشیده و خدمات نرم افزاری مشتریان بر خط به شما عزیزان ارائه می گردد کلیه خدمات شستشوی فرش به صورت شرعی انجام می گردد این موارد ها توانسته است گواهینامه های بین مللی ISO 9001 کیفیت و ISO 14001 محیط زیست و ISO 10004 رضایتمندی مشتریان را دریافت کند ،کیفیت اتفاقی نیست

این قالیشویی دارای ثبت اختراع آنتی باکتریال فرش را در کارنامه خود به ثبت رسانیده است

قالی شویی معجزه در جی شرقی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در منطقه شما می باشد. اگر در مناطق اصفهان مانند جی شرقی و … زندگی می کنید. همچنین خدمات دارای ضمانتنامه کتبی می باشد.

 

قالیشویی معجزه سرویس حمل رایگان برای فاکتور بالای مبلغ 800 هراز تومان  فرش دارد.
سرویس دهی حتی در روز های تعطیل
قالیشویی در جی شرقی اصفهان | مبل شویی جی شرقی | قالی شویی جی شرقی

 

قالیشویی معجزه در استان اصفهان  ،تنها دارنده ثبت اختراع آنتی باکتریال فرش و شستشو فرش زیر نظر کارشناس دوره دیده در شرکت ملی فرش ایران ، با ارائه خدمات قالیشویی ، مبل شویی ، ترمیم و رفوگری فرش ، شستشوی موکت و فرش فانتزی و شستشوی خوشخواب در خدمت تمامی مشتریان این محدوده جی شرقی می باشد. بهترین قالیشویی در جی شرقی کجاست؟

 

خدمات قالیشویی معجزه شامل

قالیشویی ، مبل شویی ، موکت شویی ، رنگبرداری ، سفید شویی ، براق شویی ، طلاشویی، کهنه شور (وینتیج)  ، روشور فرش دستباف ، ریشه زنی فرش دستباف و ماشینی ، زیکزاک ، شیرازه ، رفع بیدخوردگی ، رفع پارگی ، رفع سوختگی ، رفع پوسیدگی ، پرس فرش ماشینی ، تصحبح رنگ مبل

 

قالیشویی در جی شرقی با ضمانت کتبی کیفیت شستشو و سلامتی فرش

قالیشویی در جی شرقی اصفهان | مبل شویی جی شرقی | قالی شویی جی شرقی
⏰ تحویل3روزه
📌 محدودهجی شرقی
⭐ قیمتتعرفه مصوب
👌 کیفیتدرجه یک

 

قالیشویی جی شرقی واقع در شهر اصفهان 

خیابان جی شرقی در شهر اصفهان واقع شده است . اگر بدنبال یک قالیشویی خوب در جی شرقی می گردید، قالیشویی معجزه،حتما انتخاب مناسبی برای شستشوی فرش و خدمات جانبی فرش خیابان جی شرقی می باشد.

خدمات مبل شویی با بهترین مواد شوینده و با شامپوتگزاپن در محل در خیابان جی شرقی و اطراف جی شرقی در شهر اصفهان ارائه می گردد

قالیشویی جی شرقی

قالی شویی معجزه با 20 سال سابقه در امور شستشوی فرش دستباف و ماشینی و همچنین رفو انواع فرش در خدمت شهرواندان اصفهانی عزیز هست

قالیشویی معجزه یک از قالیشویی ها نگین اصفهان هست که در طی تجربه های که در طول مدت فعالیت خود کسب کرده فرش های خود را تروتمیز و بدون چین و چروک به مشتریان خود تحویل می دهد و برای کسب امتیاز به مشتریان سابق و در نظر گرفتن تخفیفات ویژه به مشتریان باوفا این قالیشویی مشتریان خود را در روز های مناسبتی که در وب سایت این قالیشویی درج می شود به مشتریان ارائه می دهد

قالیشویی در اصفهان

با قالیشویی و مبل شویی معجزه فرش های همیشه تمیز را در خانه خود به یادگار بگذارید

قالیشویی در جی شرقی ، مبل شویی در جی شرقی ، موکت شویی در جی شرقی

قالیشویی در جی شرقی

این قالی شویی تنها قالیشویی هست که از خدمات خود را به صورت دانش بنیان و منحصر برای مشتران خود خدمات را ارائه می دهد

  • ثبت اختراع آنتی باکتریال فرش به شماره 86830
  • ثبت لوکیشن بدون نیاز به برنامه خاص فقط توسط مرورگر های اندروید و IOS
  • حذف فاکتور کاغذی سنتی جهت حفظ محیط زیست
  • مشاهده لحظه به لحظه وضعیت سفارش خود
  • سیستم های گرمخانه های بهینه بدون آسیب به فرش شما
  • تولید مواد شوینده انحصاری با فرمولاسیون اختصاصی

قالیشویی در جی شرقی

اعلاشویی را با ما تجربه کنید

قطعا شما می دانید که کار شستن و خشک کردن فرش بسیار سخت، وقت گیر و مشقت بار می باشد. سختی هایی که در کار قالیشویی دستی و سنتی وجود دارد، در عدم شستشوی کامل فرش تاثیرگذار خواهد بود. 

در مجموعه قالیشویی و اعلاشویی معجزه، هیچ گونه محدودیتی در شستن فرش وجود ندارد. علت این است که نیروی انسانی کافی برای شستشوی بدون نقص انواع فرش در مجموعه حضور دارند. در کنار آن، از تجهیزات پیشرفته به این منظور استفاده می گردد. در نتیجه بخشی از کار شستشوی فرش توسط تجهیزات پیشرفته صورت میگیرد. 

اعلاشویی انواع فرش با رعایت تمام نکات و استانداردهای لازم صورت میگیرد. منظور این است که تمامی خدماتی که در بخش قبل به آنها اشاره شد، برای فرش شما مرحله به مرحله انجام میشوند. به طوری که پس از تحویل فرش خود، پاکیزگی آن را به خوبی احساس خواهید کرد. 


این قالیشویی و مبل شویی در تمام مناطق کشور نمایندگی اعطا می نماید.

#جی-شرقی

مناطق تحت پوشش

 

جهت دریافت از شرایط های نمایندگی در اینجا کلیک نمایید

بهترین قالیشویی در اصفهان


 

قالیشویی در جی شرقی

 

خیابان جی شرقی در خوراسگان واقع شده‌است. خیابان جی شرقی یکی از معابر اصلی در خوراسگان می‌باشد. این خیابان از خیابان‌های مهم شهر خوراسگان می‌باشد و مکان‌های مهمی مانند کارگزاری 107 تامین اجتماعی شعبه خوراسگان، مرکز مخابرات علامه مجلسی، آموزش و پرورش ناحیه 6 اصفهان، بیمارستان فردوس، کمیته امداد امام خمینی خوراسگان، سازمان تامین اجتماعی شعبه خوراسگان، شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان ناحیه۶ جی، انجمن صنفی مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی، شورای شهر خوراسگان و نظام دامپزشکی استان اصفهان در آن واقع شده‌اند.
خیابان جی شرقی به معابر مهمی مانند نایین - اصفهان، اصفهان - نایین، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، بزرگراه شهید آقابابایی، جی غربی، جی غربی-خواجه عمید، مسجد علی، قریشی، توحید، همدانیان، مالک اشتر، سلمان، اباذر، شهدای ستار، الله اکبر، شهدای ابر، آب، گذرمحلی صیادشیرازی-کندرو، دکتر شریعتی، ارغوانیه، شهید رجایی، مالک اشتر غربی، اریسون، گذرمحلی شهروند-اقابابایی، شهروند، خواجه عمید-جی، خواجه عمید، مهدیه، کنگاز، اصغر کمالی، لاله، بسیج، قیصری و همچنین مطهری متصل گردیده است.